- Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5. - Pondělí
27. 5. - Úterý
28. 5. - Středa
29. 5. - Čtvrtek
30. 5. - Pátek
31. 5. - Sobota
1. 6. - Neděle
2. 6. - Pondělí
3. 6.
Pátek 19.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
AZ-kvíz
00:10Na forbíně TM
00:35Banánové rybičky
01:15Bydlení je hra
01:50Dobré ráno
02:15Hobby naší doby
04:45Černé ovce
05:15Události v regionech
05:30Studio 6
05:59Zdravotní škola III
09:00Korálky
09:50Vinorodé břehy Rýna
10:05Neobyčejné životy
10:35AZ-kvíz
11:30Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
12:20Sama doma
12:30Na stopě
14:10Reportéři ČT
14:35Úsměvy Rudolfa Hrušínského
15:20Polopatě
16:05Bydlet jako... na plátně
17:00AZ-kvíz
17:30Události v regionech
18:00Kde domov můj?
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:56Losování Sportky a Šance
20:05Doktor Martin (14)
20:10Všechnopárty
21:05Výsledky losování Šťastných 10
21:59Hercule Poirot
22:05Komisař Montalbano
23:45AZ-kvíz
01:25Banánové rybičky
01:50Dobré ráno
02:30Tátové v rolích matek
00:20Agent Hamilton II (5/8)
01:15Hranice bez hranic
02:00Stopy, fakta, tajemství
02:25Citový život zvířat
02:55Sabotáž
03:25Před půlnocí
03:50Příběhy železné opony
04:20Náš venkov
04:35Babylon
05:00Křesťanský magazín
05:30Dobré ráno
05:59Divoké světy
08:30Dobrodružství vědy a techniky
09:15Bílí lvi - zrozeni v divočině (2/2)
09:45Království divočiny: Pavián anubi
10:40Postřehy odjinud
11:05Vládci třetí říše (2/4)
11:15Hartheim: Nacistický zámek hrůzy
12:05Zázraky techniky V
13:05Krkonoše (1/2)
13:50Krkonoše (2/2)
14:40Výborná SHOW
15:30Refreš/h/ (2/5)
16:15Sousedé
16:45Kouzlo Velké Británie
17:15V karavanu po Polsku (1/8)
18:00Perimetr
18:30Jak cestoval Franz Kafka
19:00Spolu na hranici (16/16)
19:10Postřehy odjinud
19:40Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Plyšový medvídek
20:00Kozoroh 1
21:35Vládci třetí říše (3/4)
23:40Věk válečných lodí
00:30Rozluštěné poklady
01:20Hranice bez hranic
02:05Stopy, fakta, tajemství
02:30Folklorika
03:00Dovolená ve starých dobrých časech
03:30Cesty víry
03:55Náš venkov
04:20Evropa dnes
04:50Kriminálka Miami IV (19)
00:45Kriminálka Anděl (12)
01:45Ulice (4684)
03:05Ordinace v růžové zahradě 2 (135)
03:50Novashopping
04:45Snídaně
05:55Ulice (4684)
08:30Jedna rodina (72)
09:30Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (11)
10:55Tescoma s chutí
11:45Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Ordinace v růžové zahradě 2 (136)
12:25Kriminálka Miami IV (20)
13:40Kriminálka Miami IV (21)
14:35Výměna manželek IX
15:30Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu IV
17:30Ulice (4685)
18:30Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Inferno
20:20Střípky
22:45Kriminálka Miami IV (20)
01:30Ulice (4685)
03:10Ordinace v růžové zahradě 2 (136)
03:50Novashopping
04:50Policie v akci
00:50Policie Hamburk VII (28)
01:45Policie Hamburk VII (29)
02:40Closer VII (3)
03:30Jak se staví sen
04:20Rozpal to, šéfe!
04:55Nový den
05:55Nový den
06:00M.A.S.H (198)
07:05M.A.S.H (199)
07:40M.A.S.H (200)
08:10M.A.S.H (201)
08:40Zoo (192)
09:10Policie Hamburk VII (30)
10:30Policie Hamburk VIII (1)
11:30Closer VII (4)
12:30Komisař Rex II (4)
13:25Policie v akci
14:30Ano, šéfe!
15:35Inkognito
16:40Prostřeno!
17:55Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Máme rádi Česko
20:15Máme rádi Česko
22:00Ano, šéfe!
23:45Policie v akci
00:45Policie Hamburk VII (30)
01:40Policie Hamburk VIII (1)
02:35Closer VII (4)
03:25Jak se staví sen
04:15Nepříčetná
00:10Vzmuž se
02:10Grilování s Vodouchem
03:25Robot a Frank
04:05Hadí doupě
05:25Kriminálka Miami IV (17)
07:35Kriminálka Miami IV (19)
08:30Dopisy pro Julii
09:30Zakázané uvolnění
11:30Hra snů
13:05Profesor v ringu
15:55Láska na hlídání
18:00Monstra vs. Vetřelci
20:00Tulipánová horečka
21:55Zloděj životů
23:55Pod zemí
01:55Divergence
04:00Teorie velkého třesku VIII (23, 24)
00:20Teorie velkého třesku IX (1, 2)
01:10Malý Sheldon V (18, 19)
02:00Zlatá sedmdesátá VIII (15, 16)
02:35Bobovy burgery V (1, 2)
03:20TELE TELE
04:00Susedia IV (25)
04:30Oggy a škodíci: Nová generace (51, 52, 53, 54, 55)
05:10Bakugan: Ozbrojená aliance (91)
06:00Přátelé X (9, 10)
06:10Průměrňákovi IX (20, 21, 22, 23)
07:10Malý Sheldon V (20, 21, 22)
08:55Malý Sheldon VI (1)
10:10Susedia V (2, 3)
10:35Dva a půl chlapa IX (6, 7)
12:00Přátelé X (9, 10)
12:50Teorie velkého třesku VIII (23, 24)
13:50Teorie velkého třesku IX (1, 2)
14:40Průměrňákovi IX (24)
15:302 $ocky (1, 2, 3)
15:55Zlatá sedmdesátá VIII (17, 18)
17:15Dva a půl chlapa IX (8, 9)
18:10Malý Sheldon VI (2, 3)
19:05Teorie velkého třesku IX (3, 4, 5, 6)
20:00Přátelé X (11, 12)
21:35Bobovy burgery V (3, 4)
22:45Dva a půl chlapa IX (8, 9)
23:35Teorie velkého třesku IX (3, 4, 5, 6)
00:30Malý Sheldon V (20, 21)
02:05Zlatá sedmdesátá VIII (17, 18)
02:40Bobovy burgery V (3)
03:25TELE TELE
03:45Film o filmu: Babovřesky 2
04:10Susedia V (2)
04:25Svět motorů (41)
01:15Pomozte autům IV (6)
01:55Strážci hranic: Amerika (1, 2)
02:40Walker, Texas Ranger IV (3)
03:20Sportovní originály - 180 s José de Sousou
04:05Sportovní originály - 180 s Krzysztofem Ratajskim
04:45Rychlá kola (4)
05:15Walker, Texas Ranger IV (2)
05:30Strážci hranic: Amerika (3, 4)
06:15Mistři zastavárny XX (2)
06:55Svět motorů (41)
07:50Pomozte autům IV (6)
08:50Kobra 11 XIV (12, 13)
09:50Walker, Texas Ranger IV (3)
11:50Válka skladů II (34, 35, 36, 37)
12:45Mistři zastavárny XX (3)
14:45Strážci hranic: Amerika (7, 8)
15:40Kobra 11 XIV (14)
16:40Kobra 11 XV (1)
17:40Válka skladů III (1, 2)
18:40Mistři zastavárny XX (4)
19:35Američtí sběratelé XVII (12)
20:30Pomozte autům IV (8)
21:25Walker, Texas Ranger IV (4)
22:20Kobra 11 XIV (14)
23:20Kobra 11 XV (1)
00:20Američtí sběratelé XVII (11)
01:15Pomozte autům IV (7)
01:55Strážci hranic: Amerika (3, 4)
02:40Walker, Texas Ranger IV (4)
03:20NHL Studio
04:20Můj přítel Monk VII (3)
00:45Můj přítel Monk VII (4)
01:25Beze stopy IV (18)
02:05Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (10)
02:45Na lovu
03:25Chcete být milionářem?
04:05Riskuj!
05:40Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
06:10Na lovu
06:55MasterChef Česko IV (20)
07:50Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (10)
09:00Don Matteo VI (24)
09:55Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (9)
11:15Beze stopy IV (18)
12:05MasterChef Česko IV (21)
13:00Tescoma s chutí
14:10Don Matteo VII (1)
14:15Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (10)
15:30Můj přítel Monk VII (1)
16:20Můj přítel Monk VII (2)
17:15Kriminálka Miami IV (20)
18:10Kriminálka Miami IV (21)
19:05Můj přítel Monk VII (5)
20:00Můj přítel Monk VII (6)
20:55Beze stopy IV (19)
21:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (11)
22:40Don Matteo VII (1)
23:30Můj přítel Monk VII (5)
00:45Můj přítel Monk VII (6)
01:25Beze stopy IV (19)
02:05Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (11)
02:45Na lovu
03:25Chcete být milionářem?
04:05Simpsonovi XIX (17)
00:10Simpsonovi XIX (18)
00:40Simpsonovi XIX (19)
01:05Simpsonovi XIX (20)
01:30Futurama IV (5)
01:55Futurama IV (6)
02:25Brickleberry III (3)
02:50Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (2)
03:15Spravedlnost v krvi XIII (17)
03:40Spravedlnost v krvi XIII (18)
04:35Těžká dřina
05:15Příhody Bolka a Lolka
05:40Příhody Bolka a Lolka
06:00Autosalon.tv
06:20Těžká dřina
07:10Top Gear 2010 (6)
07:45Top Gear 2011 (8)
09:25Hvězdná brána VI (1)
10:30Hvězdná brána VI (2)
11:25Futurama IV (5)
12:30Futurama IV (6)
13:00Simpsonovi XVIII (15)
13:30Simpsonovi XVIII (16)
14:00Simpsonovi XVIII (17)
14:25Simpsonovi XVIII (18)
14:55Hvězdná brána VI (3)
15:15Hvězdná brána VI (4)
16:10Futurama IV (7)
17:15Futurama IV (8)
17:45Simpsonovi XX (1)
18:15Simpsonovi XX (2)
18:45Simpsonovi XX (3)
19:15Simpsonovi XX (4)
19:45Liga výjimečných
20:15Polární bouře
22:25Simpsonovi XX (1)
00:25Simpsonovi XX (2)
00:50Simpsonovi XX (3)
01:15Simpsonovi XX (4)
01:40Futurama IV (7)
02:10Futurama IV (8)
02:35Brickleberry III (4)
03:00Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (3)
03:30Spravedlnost v krvi XIII (18)
03:55Spravedlnost v krvi XIII (19)
04:45Moje máma veterinářka VI (7)
00:20Moje máma veterinářka VI (8)
01:20Ve hře je láska (138)
02:15Ve hře je láska (139)
03:15Lásce navzdory (12)
04:10Lásce navzdory (13)
05:05Karolína, domácí kuchařka
06:00Prostřeno!
06:20Sestřičky (3)
07:20Slunečná (110)
08:45Prostřeno!
10:15Ano, šéfe!
11:00Rosamunde Pilcher: Stíny minulosti
12:05Záchranáři z hor V (2)
14:00Záchranáři z hor V (3)
15:00Ve hře je láska (140)
15:55Ve hře je láska (141)
17:00Záchranáři z hor V (4)
18:00Záchranáři z hor V (5)
19:00Rosamunde Pilcher: Polibek na venkově
20:00Sestřičky (4)
21:55Zoo (192)
23:05Moje máma veterinářka VI (9)
00:25Moje máma veterinářka VI (10)
01:20Ve hře je láska (140)
02:20Ve hře je láska (141)
03:20Lásce navzdory (14)
04:20Vetřelci dávnověku XIV (13)
00:10Zkáza Ďatlovovy výpravy (2)
01:05Zapomenuté megastavby VII (12)
02:00Tajná válka (10)
02:55Do divočiny: Korea (1)
04:00Prima Česko
05:00Prima Svět
05:25Ptačí říše
06:00Zvířecí odysea (5)
06:05Veličenstvo mech
07:00Pohotovost pro exotická zvířata III (7)
08:05Normandie: Země bojovníků (2)
09:05Největší mýty historie (3)
10:10Zabijáci v divočině (3)
11:15Příběh šesti světadílů (1)
12:20Mistři bolesti (5)
13:35Commando: Britská námořní pěchota (1)
14:30Letecké katastrofy: Nové důkazy V (6)
15:45Svět sportu: Rok za rokem (27)
16:45Honba za adrenalinem II (3)
17:15Těsné úniky 2. světové války (1)
17:45Peklo: Vzestup a pád nacistů (9)
18:50Žraločí batolata
20:00Neznámé hlubiny s Jeremym Wadem (2)
21:00Největší záhady historie (4)
21:55Zapomenuté megastavby VIII (1)
23:35Umění špionáže (4)
00:30Mechanici obřích strojů II (9)
01:25Extrémní přepravci III (4)
02:25Grónsko: Přežití na konci světa (2)
03:25Nekončící povely (1)
04:20Hadí oči
00:55Jump Street 21
02:40Námořní vyšetřovací služba VIII (10)
04:45Bolek a Lolek si hrají
06:00M.A.S.H
06:25M.A.S.H
06:50M.A.S.H
07:20Námořní vyšetřovací služba VIII (10)
07:50Námořní vyšetřovací služba VIII (11)
08:45Modrá jako safír
09:40Skutečné vraždy
12:00Spravedlnost pro mou dceru
13:45Moonraker
15:25Addamsova rodina
18:15Víkendoví divočáci
20:00Americký ninja 4
22:05Tombstone
00:10Následník
02:30Námořní vyšetřovací služba VIII (11)
04:40Sportovní infoservis
00:00ELH: Rytíři Kladno - VHK ROBE Vsetín
09:00V. Rally Hungary (1)
11:30Mercedes - Benz Virtual GP - Watkins Glen, USA
12:00Magazín WRC - Chorvatsko (4)
14:00ONE Friday Fights (14)
14:30Element (8)
19:20Footcast Preview (10)
19:30Euroleague / MLB
20:15FL: FC Viktoria Plzeň - SK Slavia Praha
23:00Sportovní infoservis
01:00Moje zprávy
00:25VIP svět
00:35Exkluziv Kateřiny Brožové
00:50Na plac!
02:05Ostříháno
02:55Nebezpečné vztahy
04:40Jak to dopadlo!?
05:25Jak to dopadlo!?
06:20Nebezpečné vztahy live
07:15Klenot.TV
08:45Česká tajenka
13:35Jak to dopadlo!?
14:15Nebezpečné vztahy
15:10Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
16:15Česká tajenka
17:00Nebezpečné vztahy
17:40Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05Doktorka Kellerová (3)
20:15Nečekaná úmrtí - James Dean
21:35Kurňa, co to je?
22:10S Arenbergerem nejen o medicíně
23:20Ona a on
23:50Moje zprávy
00:20VIP svět
00:30Exkluziv Kateřiny Brožové
00:45Na plac!
02:00Ostříháno
02:55Nebezpečné vztahy
04:45Branky, body, vteřiny
00:10Fotbal: ACF Fiorentina - FC Viktoria Plzeň
00:25Fotbal: Magazín EURO 2024
02:10Branky, body, vteřiny
02:40Golf Time
02:55Sálová cyklistika: MČR Prostějov
03:10Volejbal: VK Lvi Praha - VK Jihostroj České Budějovice
03:25Branky, body, vteřiny
05:45Motorismus: Svět motorů
06:00Atletika: MČR v půlmaratonu
07:05BMX: EP Benátky nad Jizerou
07:35Nordic Walking Tour Praha
07:55Panorama
08:00BBV po 25 letech
08:35Fotbal: Magazín EURO 2024
08:45Fotbal: ACF Fiorentina - FC Viktoria Plzeň
09:15Fotbal: Evropská a Konferenční liga UEFA
11:05Tance: Kometa Cup
11:50Panorama
12:05Sportovní zprávy
12:25Motorismus: 58. Rally Šumava Klatovy
12:55Sálová cyklistika: MČR Prostějov
13:05Hokej: Česko - Rakousko
13:20Box: Ostrava - Jihlava
15:20Touchdown
16:05České ragby
16:15Motorismus: 58. Rally Šumava Klatovy
16:35Volejbal: VK Trox Příbram - Kladno volejbal cz
16:50Basketbal: ERA Basketball Nymburk BK REDSTONE Olomoucko
19:20Fotbal: TCL V Repre
20:00Fotbal: Magazín EURO 2024
21:05Motorismus: 58. Rally Šumava Klatovy
21:35Motorismus: Za oponou 58. Rally Šumava Klatovy
21:45Touchdown
21:55České ragby
22:05Volejbal: VK Trox Příbram - Kladno volejbal cz
22:25Branky, body, vteřiny
00:50Fotbal: ACF Fiorentina - FC Viktoria Plzeň
01:05BMX: EP Benátky nad Jizerou
02:50Sálová cyklistika: MČR Prostějov
03:05Branky, body, vteřiny
03:15Hokej: Česko - Rakousko
03:30Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Události v regionech
03:34Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Zprávy
05:00Studio ČT24
05:10Studio 6
05:59Studio 6
09:00Studio ČT24
10:00Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:20Zprávy
12:30Studio ČT24
12:33Zprávy
13:00Studio ČT24
13:03Zprávy
13:30Studio ČT24
13:33Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Zprávy
14:30Studio ČT24
14:33Zprávy
15:00Studio ČT24
15:03Zprávy
15:30Studio ČT24
15:33Zprávy v 16
16:00Zprávy
16:30Studio ČT24
16:33Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Zprávy
17:30Studio ČT24
17:33Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Studio ČT24
18:03Interview ČT24
18:28Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Počasí v evropských metropolích
19:54Branky, body, vteřiny
19:5690’ ČT24
20:07Horizont ČT24
21:30Události, komentáře
22:00Předpověď počasí
23:00Zprávy ve 23
23:05Interview ČT24
23:32Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Události v regionech
04:34Óčko flirt
00:00Ranní fresh
06:00Óčko hity
09:00Óčko hity
12:00Hitrádio desítka
14:001Charted
15:00Gamingmania
16:00Óčko hity
16:05Óčko Unlocked
16:30New Music Radar
17:00Top 4 Óčko chart
18:00Óčko hity
18:15Party ride
19:00O Black Party
21:00Virtuální svět TV
22:00Óčko flirt
00:00Hvězdy stříbrného plátna
00:40ArtZóna
01:30Kanadská soda VIII (14/14)
02:25Laurel a Hardy: Bílá křídla
02:45Blues Alive
02:55Ladí neladí
03:55Příběhy domů
04:50Události v kultuře
05:10Události v kultuře
20:00Ikony Kamila Střihavky
20:15Deep Purple - koncert 2013
20:45Tomáš Kočko & ORCHESTR
21:40Janet Jacksonová (1/4)
22:35Kanadská soda IX (1/14)
23:20Jedna báseň
23:40Karel Kryl - Kdo jsem... ?
23:45Opera II (3/8)
01:10Chaplin kulisákem
02:05Tečka páteční noci
02:25Ladí neladí
04:30Klaun Igor
04:55